ООО «ДУНАЕВЕЦКИЙ ЛИТЕЙНО-МЕХАНИЧЕСКИЙ ЗАВОД»

Вітаємо з Днем фермера!

Вітаємо з Днем фермера!

Дунаєвецький ливарно-механічний завод щиро вітає всіх фермерів України з професійним святом!

Бажаємо, щоб Ваші землі завжди рясніли щедрим врожаєм, а негода і стихійні лиха обходили стороною. Нехай втілюються в життя всі ваші плани, а ваша діяльність приносить лише успіх та прибуток.

Детальнее

Зернова сушарка «ДУНАЇВЧАНКА-Д4»

Зернова сушарка «ДУНАЇВЧАНКА-Д4»

Спеціалістами Дунаєвецького ливарно-механічного заводу був введений в експлуатацію черговий об’єкт. Зернова сушарка «Дунаївчанка-Д4», що працює на біопаливі, з системою управління та транспортним обладнанням була змонтована та запущена в роботу нашими фахівцями в Тернопільській області.

Детальнее

Семінар «Технології виробництва зернових сушарок "Дунаївчанка"». Запрошуємо до участі.

Семінар «Технології виробництва зернових сушарок

ТОВ «КК «ДЛМЗ» запрошує всіх охочих відвідати семінар, який буде проводитись нашими спеціалістами разом з представниками НАК «Украгролізинг» та потенційними клієнтами 18-19 лютого 2021 року.

Детальнее

Зернові сушарки "Дунаївчанка ТН Фермер"

 Зернові сушарки В 2020 році Дунаєвецький ливарно-механічний завод започаткував серійне виробництво нових моделей зернових сушарок "Дунаївчанка ТН Фермер". Це недорогі шахтні сушарки, які найкраще підходять для задоволення потреб малих фермерських господарств.

Детальнее

Зернові сушарки «ДУНАЇВЧАНКА ЕКО»

Зернові сушарки «ДУНАЇВЧАНКА ЕКО»

Дунаєвецький ливарно-механічний завод пропонує нове покоління зернових сушарок «Дунаївчанка» - зернові сушарки «ЕКО» та «ЕКО+». Головною перевагою моделі «ЕКО» є інноваційна, унікальна система рекуперації, яка дозволяє не тільки економити енергоносії на 15-20%, але й очищувати повітря.

Детальнее