ООО «ДУНАЕВЕЦКИЙ ЛИТЕЙНО-МЕХАНИЧЕСКИЙ ЗАВОД»

Семінар «Технології виробництва зернових сушарок "Дунаївчанка"». Запрошуємо до участі.

factory16

ТОВ «КК «ДЛМЗ» запрошує всіх охочих відвідати семінар, який буде проводитись нашими спеціалістами разом з представниками НАК «Украгролізинг» та потенційними клієнтами 18-19 лютого 2021 року.

Місце проведення: Хмельницька обл., Летичевський р-н, с. Головчинці, вул. Кармелюка, 40, конференц-зал готельно-ресторанного комплексу «Ягода-Малина».

Мета семінару: Ознайомлення потенційних Замовників та спеціалістів НАК «Украгролізинг» з обладнанням та послугами, що пропонує ринку України ТОВ «КК «Дунаєвецький ливарно-механічний завод».

Зокрема, на семінарі розглядатимуться питання технології виробництва зерносушарок «Дунаївчанка», їх порівняння з імпортними аналогами, комплектація та монтаж обладнання, принципи роботи систем автономного газопостачання для зерносушарок та ін.

В рамках семінару заплановано виїзд на огляд діючого об’єкту: ФГ «Пролісок», Хмельницька обл., Деражнянський р-н, с. Зяньківці, вул. Миру,19. Встановлене обладнання: зернова сушарка «Дунаївчанка 7» з системою автономного газозабеспечення САГ – 15 на скрапленому газі.

З детальним планом семінару можна ознайомитись ТУТ

Персональне запрошення на семінар потрібно отримати у контактних осіб: Лілія Жеребнюк 067 829 49 30, Арцаблюк Андрій 067 828 39 98.