ООО «ДУНАЕВЕЦКИЙ ЛИТЕЙНО-МЕХАНИЧЕСКИЙ ЗАВОД»

Особливості зернових сушарок шахтного типу

factory16

В 2016 році Дунаєвецький ливарно-механічний завод налагодив серійне виробництво шахтних зернових сушарок «Дунаївчанка». Сушарки зернові даного типу відрізняються місткістю шахти, кількістю сушильних та охолоджувальних секцій, електродвигунів та вентиляторів.

Важливою особливістю цих зерносушарок є те, що для їх роботи можуть бути використані різні види палива: тверде, дизельне, природний газ.

Шахтні сушарки типу «Дунаївчанка» включені до Державного реєстру технічних засобів для агропромислового комплексу України та входять до переліку Мінекономрозвитку на часткову компенсацію.

Детальніше з особливостями їх конструкції, технічними характеристиками та відгуками клієнтів можна ознайомитись зі статей журналу «Зерно»:


Про зернові сушарки «Дунаївчанка» СД-1 - СД-12 (стаття «Сумлінне сушіння», М.Занько, кандидат технічних наук ДНУ «УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого);

Про зернові сушарки «Дунаївчанка» СД-13 - СД-25 (стаття «Шахтні ландшафти», М.Занько, кандидат технічних наук ДНУ «УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого);

Також пропонуємо ознайомитись з новою лінійкою зернових сушарок «Дунаївчанка ТН Фермер Плюс»

Детальніше тут