ООО «ДУНАЕВЕЦКИЙ ЛИТЕЙНО-МЕХАНИЧЕСКИЙ ЗАВОД»

ДЛМЗ. П’ятий рік на аграрному ринку: підсумки і досягнення.

factory16
Дунаєвецький ливарно-механічний завод – це історичне підприємство, яке наразі активно розвивається і успішно опановує нові сфери діяльності. Сучасна історія заводу починається з 2014 року. Грунтуючись на більш ніж 10-літній співпраці з польським виробником елеваторного обладнання «AG Projekt», підприємство налагодило власне виробництво сільськогосподарського обладнання на потужностях заводу.
Починаючи з 2014 року спеціалістами заводу було проведено роботу на 53 об’єктах в різних областях України.
З них 36 – це повністю завершені угоди зі зданим в експлуатацію обладнанням.
17 об’єктів на даний час ще знаходяться в процесі будівництва.
Особливої уваги заслуговують повторні угоди з клієнтами. Спеціалістами заводу щорічно здійснюється модернізація діючих об’єктів відповідно до сучасних тенденцій технологічного розвитку: перевід на альтернативні енергоносії, підвищення виробничої потужності зернових сушарок, розбудова зернових комплексів.
Робота над першими реалізованими проектами полягала в модернізації польських зернових сушарок. Спеціалісти заводу переводили їх на біопаливо з використанням біотеплогенераторів власного виробництва.
Згодом підприємство започаткувало випуск власної лінії зернових сушарок «Дунаївчанка», щороку розширюючи асортимент сушарок та допоміжного обладнання для зернокомплексів.
На даний час клієнту пропонуються :
• зернові сушарки на біопаливі, рідкому паливі та газі (в тому числі на скрапленому);
• елеваторні зернові сушарки «Дунаївчанка ЕКО» (до 2000 т/добу);
• норії та шнекові транспортери потужністю 20-60 т/год;
• експедиційні бункери та металоконструкції зернокомплексів;
• самопливне обладнання.
Дунаєвецький ливарно-механічний завод надає повний супровід об’єкту з гарантійним та постгарантійним обслуговуванням.
В 2018 та 2019 роках обладнання Дунаєвецького ливарно-механічного заводу увійшло до переліку Мінекономрозвитку на часткову компенсацію за рахунок коштів державного бюджету. Якщо 2018 року до цього списку було включено 32 моделі зернових сушарок, то в 2019 році список обладнання ДЛМЗ був розширений більш ніж на 100 позицій. Крім зернових сушарок до переліку було включено біотеплогенератори, норії стрічкові, шнекові транспортери, норійні вежі та самопливи тощо.
Команда Дунаєвецького ливарно-механічного заводу впевнено йде до своєї мети, яка полягає в забезпеченні аграрної сфери України якісним обладнанням.