ООО «ДУНАЕВЕЦКИЙ ЛИТЕЙНО-МЕХАНИЧЕСКИЙ ЗАВОД»

Броньовані пластини

Броньовані пластини

Дорогі співвітчизники!

Дунаєвецький ливарно-механічний завод продовжує працювати заради перемоги та майбутнього нашої країни. Наша основна продукція – це зернові сушарки, які ми традиційно пропонуємо українському аграрному ринку. Але за сучасних обставин ми освоїли виготовлення нового виду продукції - бронепластини 4-го класу захисту (бронесталь Swebor Armor 500 ).

Детальнее

Рукава для зберігання зерна

Рукава для зберігання зерна

Шановні аграрії!

ТОВ «КК «Дунаєвецький ливарно-механічний завод» пропонує вашій увазі рукава для зберігання зерна, які цього сезону користуються широкою популярністю. Додатковий попит виник на фоні драматичних подій з вітчизняним виробником, який постраждав від військових дій.

Ми поставляємо високоякісні поліетиленові мішки від перевіреного роками виробника - компанії «Plastar», Аргентина. Зв`язки між нашими підприємствами тривають з 2008 р. Термін поставки – друга половина серпня.

Детальнее

Зернові сушарки: перехід на скраплений газ

Зернові сушарки: перехід на скраплений газ

Шановні співвітчизники!

У цей нелегкий для нашої Батьківщини час усі українці єднаються і роблять кожен на своєму фронті усе заради перемоги. Дунаєвецький ливарно-механічний завод також не стоїть осторонь.

Детальнее

Зернова сушарка «ДУНАЇВЧАНКА Д9-ЕКО»: запуск в експлуатацію

Зернова сушарка «ДУНАЇВЧАНКА Д9-ЕКО»: запуск в експлуатацію

В грудні 2021 рік спеціалісти Дунаєвецького ливарно-механічного заводу завершили запуском ще одного об’єкту. Зернова сушарка «Дунаївчанка Д 9-ЕКО» була змонтована та успішно запущена в експлуатацію в Одеській області на елеваторному комплексі, що знаходиться в процесі будівництва.

Детальнее

Зернова сушарка «ДУНАЇВЧАНКА-Д7»

Зернова сушарка «ДУНАЇВЧАНКА-Д7»

В кінці листопада спеціалісти Дунаєвецького ливарно-механічного заводу закінчили монтаж та пусконаладку чергового об'єкту. Зернова сушарка "Дунаївчанка-Д7" з гібридним теплогенератором (газ/біо) була змонтована та запущена в Хмельницькій області. Продуктивність сушарки 200 т/доба на дровах та 350 т/доба на газу для кукурудзи.

Детальнее

Зернокомплекс на базі сушарки "Дунаївчанка 4 ТН"

Зернокомплекс на базі сушарки Нещодавно спеціалісти Дунаєвецького ливарно-механічного заводу завершили будівництво чергового об'єкту. Зерновий комплекс на базі сушарки "Дунаївчанка 4 ТН" з теплогенератором на пропан-бутані був запущений та успішно сушить перші тонни зерна на підприємстві Прилуцького району Чернігівської області. Цей комплекс також надає фермерам послуги сушіння. Продуктивність зернової сушарки складає 200 тонн/доба.

Детальнее

Зернові сушарки "Дунаївчанка ТН"

 Зернові сушарки В 2020 році Дунаєвецький ливарно-механічний завод започаткував серійне виробництво нових моделей зернових сушарок "Дунаївчанка ТН". Це недорогі шахтні сушарки, які найкраще підходять для задоволення потреб малих та середніх фермерських господарств.

Детальнее