ООО «ДУНАЕВЕЦКИЙ ЛИТЕЙНО-МЕХАНИЧЕСКИЙ ЗАВОД»

Броньовані пластини

factory16

Дорогі співвітчизники!

Дунаєвецький ливарно-механічний завод продовжує працювати заради перемоги та майбутнього нашої країни. Наша основна продукція – це зернові сушарки, які ми традиційно пропонуємо українському аграрному ринку. Але за сучасних обставин ми освоїли виготовлення нового виду продукції - бронепластини 4-го класу захисту (бронесталь Swebor Armor 500 ).

Бронесталь Swebor Armor 500 шведської компанії, товщина 6,5 мм з плюсовим допуском дозволяє досягти найвищого показника міцності та надійності. Бронепластина доукомплектована демпфером та антирикошетом, що дозволяє знижувати заброньову травму та травми від вторинних уламків. Тримає постріл з: АК-47, АКМ 7.62х39 куля зі сталевим сердечником (7Н6) Гвинтівка «СВД», 7,62х54мм ЛПС (сталеве середовище), гвинтівкового набою 57-Н-323с (Гвинтівка СВД).

Бронесталь Swebor Armor 500 є низьколегованою сталлю для балістичного захисту. Низький вміст вуглецю та марганцю у поєднанні з дуже ретельно контрольованою послідовністю нагріву, прокатки та охолодження забезпечують бронесталі Swebor Armor 500 відмінне поєднання твердості, високої міцності, зварюваності та здатності до балістичного захисту.

Вага комплекту (2 металеві пластини, груди/спина) - 7 кг.

Вартість комплекту ( 2 пластини) - 6 400 грн.

Також можете купити у нас додатково розвантаження від 1000 до 2 500 грн.

Протокол випробовувань броньованої пластини

Наша сторінка у Фейсбуці

Слава Україні!