ООО «ДУНАЕВЕЦКИЙ ЛИТЕЙНО-МЕХАНИЧЕСКИЙ ЗАВОД»

Зернові сушарки: перехід на скраплений газ

factory16

Шановні співвітчизники!

У цей нелегкий для нашої Батьківщини час усі українці єднаються і роблять кожен на своєму фронті усе заради перемоги. Дунаєвецький ливарно-механічний завод також не стоїть осторонь.

Звичайно, як і для всіх, нам потрібен був час, щоб оговтатись і усвідомити нові реалії. Але ми готові працювати і підтримувати економіку нашої держави. Від початку війни співробітники заводу виготовили 140 бронежилетів для наших захисників.

Ми щиро віримо в наших мужніх українських аграріїв, які незважаючи на неймовірно складні обставини все ж таки розпочали посівну. З такими стійкими і працьовитими людьми наша країна не залишиться без хліба.

Обладнання Дунаєвецького ливарно-механічного заводу завжди до ваших послуг. Ми, як і раніше, пропонуємо зернові сушарки власного виробництва та повний комплекс устаткування для зберігання та сушіння зерна. Мабуть, хітом цього сезону може стати поставка обладнання для переведення сушарок з природного газу на скраплений, яке виробляє наш завод. Також ми традиційно, окрім сушарок на газу, виготовляємо обладнання на біо або твердому та рідкому паливі.

Ми щиро віримо у нашу перемогу!

Каталог продукції ДЛМЗ

Наша сторінка у Фейсбуці

Відеоролик про виробничий процес