ООО «ДУНАЕВЕЦКИЙ ЛИТЕЙНО-МЕХАНИЧЕСКИЙ ЗАВОД»

Зернова сушарка «ДУНАЇВЧАНКА-Д7»

factory16

В кінці листопада спеціалісти Дунаєвецького ливарно-механічного заводу закінчили монтаж та пусконаладку чергового об'єкту. Зернова сушарка "Дунаївчанка-Д7" з гібридним теплогенератором (газ/біо) була змонтована та запущена в Хмельницькій області. Продуктивність сушарки 200 т/доба на дровах та 350 т/доба на газу для кукурудзи.

Перша черга включала в себе встановлення зернової сушарки з біотеплогенератором, транспортних систем та бункера відвантаження зерна. Обладнання запущене в кінці листопада та працює в несприятливих умовах грудня на дровах з використанням ОТД 2,5 МВт нового зразку з характеристиками сушильного процесу t1 ≥900°С допалу топкових газів в теплообміннику закритого типу (без попадання топкових газів в агент сушіння), t2 ≈ 100°С агент сушіння, t3 ≈ 42°С зерно кукурудзи.

В умовах 2021 року, коли збір частини врожаю кукурудзи в центральних, західних та північних областях України перенесено на грудень та січень 2022 року, наявність надійного зерносушильного обладнання – це значна підтримка агровиробництва та економія коштів на послугах елеваторів.

Зернові сушарки "Дунаївчанка-Д" - це надійні, екологічні, класичні шахтні сушарки, які використовуються для сушіння:

зернових, олійних та бобових культур;

продовольчого і фуражного зерна;

круп'яних та дрібнонасінних культур.

Перелік обладнання ДЛМЗ на компенсацію

Каталог продукції ДЛМЗ

Наша сторінка у Фейсбуці

Відеоролик про виробничий процес