ООО «ДУНАЕВЕЦКИЙ ЛИТЕЙНО-МЕХАНИЧЕСКИЙ ЗАВОД»

Зернокомплекс на базі сушарки "Дунаївчанка 4 ТН"

factory16
Нещодавно спеціалісти Дунаєвецького ливарно-механічного заводу завершили будівництво чергового об'єкту. Зерновий комплекс на базі сушарки "Дунаївчанка 4 ТН" з теплогенератором на пропан-бутані був запущений та успішно сушить перші тонни зерна на підприємстві Прилуцького району Чернігівської області. Цей комплекс також надає фермерам послуги сушіння. Продуктивність зернової сушарки складає 200 тонн/доба.

Перша черга проекту включає в себе інфраструктуру для приймання (приймальну яму) та попередньої очистки зерна, зернову сушарку, транспортне обладнання для завантаження/вивантаження зерна та систему автономного газопостачання САГ-10. Цей об'єкт примітний тим, що він був збудований в рекордні строки. Лише 60 днів з дня укладання угоди та сплати коштів - і ось уже власник нового зерносушильного обладнання більше не хвилюються про стан свого врожаю та запрошує скористатися послугами сушіння зерна!


Варто зауважити, що угода була укладена в кінці вересня, впродовж жовтня і початку листопада була виконана поставка обладнання, а монтажні роботи завершувались в листопаді за вкрай несприятливих погодних умов та короткому світловому дні.


Фахівці Дунаєвецького ливарно-механічного заводу здійснюють проектування, виробництво, монтаж та пусконаладку зерносушильного обладнання, індивідуально підлаштовуючись під можливості та потреби Замовника. А зернові сушарки "Дунаївчанка" - це високотехнологічне сучасне устаткування, яке не тільки складає гідну конкуренцію вітчизняним виробникам с/г обладнання, але й за своїми технічними характеристиками не поступається імпортним аналогам.

Технічні характеристики зернових сушарок "Дунаївчанка ТН"

Технічні характеристики зернових сушарок "Дунаївчанка ТН" (модель "Фермер")

Каталог продукції ДЛМЗ

Наша сторінка у Фейсбуці

Відеоролик про виробничий процес