ООО «ДУНАЕВЕЦКИЙ ЛИТЕЙНО-МЕХАНИЧЕСКИЙ ЗАВОД»

Зерносушарки «Дунаївчанка»: модернізація

factory16

Зернові сушарки «Дунаївчанка» вже стали добре відомі українським аграріям та посіли гідне місце на ринку вітчизняної сільськогосподарської техніки. Завод пропонує широку лінійку сушарок даної моделі, яка стала візитною карткою нашого підприємства.


Український фермер може обрати собі модель, яка буде найкраще задовольняти потреби саме його господарства. Але з плином часу можуть змінитися потреби господарства, а відповідно і вимоги до обладнання. Не те, щоб встановлене більше не влаштовувало, просто потрібно сучасніше і потужніше.

Спеціалісти Дунаєвецького ливарно-механічного заводу пропонують не тільки виготовлення, монтаж і пусконаладку зерносушильного обладнання, але і його модернізацію в разі потреби. Нещодавно наші фахівці завершили роботу над оновленням об’єкту в Житомирській області.

В 2016 році на господарстві була встановлена зернова сушарка «Дунаївчанка-4» на біопаливі, але згодом виникла потреба в збільшенні її потужності . Після сезону сушіння вона була вдосконалена до моделі «Дунаївчанка-5», замінено теплогенератор з потужністю 1 МВт на 1,5 МВт. Продуктивність зернової сушарки «Дунаївчанка-5» складала 80 - 100 тонн/доба при знятті вологи 10 – 12% і 160 – 180 тонн/доба при знятті вологи 3 – 4 %. Обладнання справно працює ось уже п’ятий рік, а в квітні цього року наші спеціалісти провели заміну теплообмінника (ТО) на більш потужніший – 2 МВт.

Цей ТО побудований над піччю, має збільшену площу теплообміну відносно існуючих аналогів та буферну циліндричну частину виходу гарячих топкових газів з печі, виконану з нержавіючої сталі AISI 310, яка витримує теплове навантаження до 1200°С. Це дозволяє збільшити термін придатності виробу та забезпечити необхідні теплові параметри агента сушіння у самих несприятливих умовах.

Маємо впевненість, що після запуску об’єкту зернова сушарка перевищить показник 200 тонн/доба при знятті до 5% вологи із зернових та буде мати показник 130-150 тонн/доба при знятті до 10% вологи по кукурудзі.

Каталог продукції ДЛМЗ

Наша сторінка у Фейсбуці

Відеоролик про виробничий процес