ООО «ДУНАЕВЕЦКИЙ ЛИТЕЙНО-МЕХАНИЧЕСКИЙ ЗАВОД»

Обладнання ДЛМЗ в переліку Мінекономрозвитку на компенсацію

Обладнання ДЛМЗ в переліку Мінекономрозвитку на компенсацію Обладнання Дунаєвецького ливарно-механічного заводу входить до переліку Мінекономрозвитку на часткову компенсацію за рахунок коштів державного бюджету. Цього року список обладнання ДЛМЗ був розширений більш ніж на 100 позицій.

Детальнее

Державна програма підтримки сільгоспмашинобудування

 Державна програма підтримки сільгоспмашинобудування Комісія з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету при Мінекономрозвитку провела чергове засідання.

Детальнее

Экспорт зерна из Украины достигнет 49 млн т - Минагрополитики

Экспорт зерна из Украины достигнет 49 млн т - Минагрополитики

Ожидается, что в 2018/19 МГ экспорт зерна из Украины составит 49 млн т. Такой прогноз озвучила заместитель министра аграрной политики и продовольствия Елена Ковалева во время работы 8-го Форума быстрого реагирования AMIS в Женеве (Швейцария) 25 февраля.

Детальнее

Зернові технології - 2019

Зернові технології - 2019 Дунаєвецький ливарно-механічний завод (учасник проекту "Елеваторний Альянс") візьме участь у 9-ій Міжнародній виставці інноваційних рішень в зерновому господарстві, яка пройде 19-21 лютого 2019 р. в м.Києві за адресою: Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15.

Детальнее